Šéfkuchár/ka v blízkosti Nových Zámkov v krásnych priestoroch a okolí

V krásnom prostredí neďaleko Noých Zámkov hľadáme šéfkuchára/ku so skúsenosťami a chuťou preniesť svoje kuchárske umenie ku spokojnému zákazníkovi. K dispozícii je bezplatné ubytovanie priamo na mieste výkonu práce.

Náplň práce:
  • manažment tímu ľudí F&B v spolupráci s prevádzkarom reštaurácie
  • objednávanie tovaru
  • pravidelná inventúra
  • zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál a dodržiavanie hygienických predpisov
  • zodpovednosť za reštauračnú evidenciu
  • príprava receptúr a kalkulácií

Pracovná doba Streda-Nedeľa
Dátum uzávierky:17. 9. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:940 02 Nové Zámky, Slovensko
Mesto výkonu:Nové Zámky
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Požadované jazyky

JazykÚroveň
Anglický
A2

Iné požiadavky

  • prax na podobnej pozícii podmienka
  • ovládanie jedného z reštauračných softvérov
  • skúsenosti so skladovým hospodárstvom
  • zodpovednosť
undefined

Ponuka benefitov

  • ubytovanie zadarmo v krásnych priestoroch priamo pri mieste výkonu práce
  • vzdelávanie
  • laptop
  • mobilný telefón

Výška odmeny

2000€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.