SALES MANAGER - Cestná preprava

Máte prax v rozvíjaní nových spoluprác v oblasti cestnej prepravy a pozeráte sa po novej pracovnej príležitosti?

Pre úspešnú prepravnú spoločnosť hľadáme skúseného obchodníka na pozíciu Sales Manager.

Náplň práce na tejto pozícii:
  • Prispievanie k plneniu stanovených obchodných cieľov predaja na pridelenom území prostredníctvom rozvoja existujúcich a získavania nových zákazníkov
- Identifikácia potrieb zákazníkov, analýza a riešenie problémov a propagácia produktov spoločnosti
  • Zabezpečenie presného zhromažďovania a zaznamenávania všetkých potrebných informácií o existujúcich aj potenciálnych zákazníkoch
  • Naceňovanie dopytov od zákazníkov
Sledovanie cenníka a osobitného cenníka prideleného jednotlivým klientom a zabezpečenie primeranej úrovne poskytovaných zliav.
  • Komunikácia s príslučnými oddeleniami na efektívne zabezpečenie naplnenia požiadavky zákazníka
  • Zabezpečovanie včasného uhrádzania platieb od zákazníkov v súlade s dohodnutými podmienkami
  • Sledovanie úrovne predaja na danom území a adekvátne reagovanie na zmeny
Dátum uzávierky:18. 9. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Bratislava, Slovensko
Mesto výkonu:Bratislava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Požadované jazyky

JazykÚroveň
Anglický
B2

Iné požiadavky

  • skúsenosti minimálne 3 roky na podobnej pracovnej pozícii
  • komunikatívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom)
  • vodičský preukaz B
  • dynamická, zodpovedná a komunikatívna osobnosť
Požadované vzdelanie:
Vyučený/á alebo VŠ
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • variabilná zložka mzdy
  • auto aj na súkromné účely
  • služobný telefón

Výška odmeny

1700 - 2500€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.