Údržbár v blízkosti Bratislavy! Nástup ihneď!

Pre významného klienta v oblasti automotive hľadáme údržbára v blízkosti Bratislavy v Lozorne.. Pozícia je vhodná aj pre absolventa!

Pracujete od Pondelka do Piatku!

Práca na 12 hodinové zmeny

Ponúkame:
  • základná mzda 1618€/mesiac
  • bonus za dochádzku 60€/mesiac
  • výkonnostný bonus do 140€/mesiac
  • ďalšie príplatky

Priemerný plat brutto 2100€ až 2200€

Náplň práce:
  • vykonávanie operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby výrobných a technických zariadení spoločnosti
  • odstraňovanie porúch zariadení s cieľom zabezpečiť ich plynulý chod
  • spolupráca inštalácii nových strojov a zariadení
  • optimalizovanie a navrhovanie výmeny jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
  • odstraňovanie elektrických a mechanických porúch a vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
  • vedenie záznamov o údržbárskych činnostiach.
Dátum uzávierky:6. 5. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Bratislava, Slovensko
Mesto výkonu:Bratislava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Požadované jazyky

JazykÚroveň
Slovenský
A1

Iné požiadavky

  • platná vyhláška §21 PODMIENKOU
  • stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • schopnosť čítania výkresov
  • manuálna zručnosť
Požadované vzdelanie:
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • firemná doprava zo Záhoria a z Bratislavy
  • príspevok na dopravu v prípade, že cestujete vlastným autom od 40€ do 200€/mesiac
  • stravná karta
  • pravidelné zvyšovanie mzdy
  • zmenový príplatok
  • Vianočný bonus
  • 300€ za odporúčanie kandidáta
  • možnosť dorobenia vyhlášky §22

Výška odmeny

1800 - 2200€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.