Technický operátor výrobnej linky

Hľadáme Nastavovača na technickú obsluhu výrobnej linky vo výrobe káblov!

Čo bude Vašou náplňou práce?
  • nastavovanie liniek na ťahanie a skrucovanie drôtov,
  • ťahanie drôtov cez prieplavky brúsnych kameňov,
  • skrucovanie tenkých drôtikov do zväzkov,
  • nastavovanie lanovacej linky,
  • tvorba jadra kábla - stáčaním, skrucovaním,lanovaním,
  • nastavovanie extrúznej linky,
  • nanášanie plášťa z roztaveného polyméru PVC, PUR, PP,

Nepretržitá prevádzka - D,N,V,V
Dátum uzávierky:12. 2. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Nitra, Slovensko
Mesto výkonu:Nitra
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

  • technické myslenie,
  • ochota pracovať na zmeny,
  • zdravotná spôsobilosť,
  • manuálna zručnosť,

Výhodou : spôsobilosť na obsluhu VZV, VTZ a viazanie bremien.

Doba zaškoľovania 3-6 mesiacov, všetko potrebné sa zaučíte.
Požadované vzdelanie:
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

Mzdové podmienky :
Mzda : 950€/brutto
+ príplatky a mzdové zvýhodnenia podľa ZP,
+ príplatky za nepretržitú prevádzku 100€,
+ príplatok samokontrola,
+ dochádzková prémia - 200€/mes.
+ výkonnostná prémia - 15%,
+ prémia za plnenie cieľov 0-22,5%.

Priemerná mzda netto po zaučení až do výšky 1300€.
  • stravovanie vo forme obedov vo firemnej jedálni (obed za 1,70€),
  • po zaučení zmluva na DN,
  • zabezpečené školenia,
  • možnosť kariérneho postupu

Výška odmeny

1300 - 1400€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.