Skladník na poobedné hodiny! Skrátený úväzok!

Hľadáš prácu v poobedných hodinách kde by si si mohol dobre privyrobiť? Hľadáme šikovnú výpomoc do skladu na skrátený úväzok s nástupom ihneď.

Čo bude náplňou tvojej práce?
  • Príjem a evidencia zásielok na sklad
  • Nakládka a vykládka balíkov z kamiónov a kuriérskych vozidiel
  • Sortimentácia zásielok na základe produktov
  • Označovanie zásielok
  • Práca s internými aplikáciami spoločnosti
  • Tlač dokumentov

Ponúkame:
Mzda 740€ brutto.

Práca od Pon do Pia od 17:00 do 22:15.

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLE 0902 958 032.

Bohužiaľ, táto ponuka už nie je dostupná.

Dátum uzávierky:6. 3. 2025
Typ úväzku:Skrátený úväzok
Adresa výkonu:Bratislava, Slovensko
Mesto výkonu:Bratislava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

A aké kritéria musíš spĺňať?
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať s leteckými zásielkami
  • Skúsenosti s prácou v sklade bude tvojou silnou zbraňou
  • Preukaz na VZV je VÝHODOU
Požadované vzdelanie:
SŠ (maturita) alebo VŠ
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • plne hradené gastrolístky v hodnote 5,85 € v čistom za každý odpracovaný deň
  • možnosť Multisport karty

Výška odmeny

740€ / mesiac