Nastavovač strojov v Seredi!Voľné víkendy!

Pre nášho klienta v oblasti potravinárskej výroby hľadáme šikovných nastavovač strojov, ktorý majú chuť pracovať a užívať si veľa benefitov našeho klienta.

Ponúkame:
  • základná mzda od 1200€ do 1260€/mesiac
  • dochádzkový bonus 50€
  • prémie cca 120€/mesiac
  • poobedná zmena 0,30€/hodina
  • nočná zmena 1,61€/hod

Náplň práce:
  • obsluha automatizovaných strojných zariadení- obsluha baličky, kartónovačky alebo paletizátora (na starosti máš 1 strojné zariadenie),
  • včasné nastavenie zariadenia,
  • kontrola stavu strojného zariadenia,
  • základná operatívna a preventívna údržba zariadenia,
  • čistiace práce.
Dátum uzávierky:22. 1. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Trnava, Slovensko
Mesto výkonu:Trnava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

  • - Zodpovedný prístup k práci,
  • Flexibilita a ochota pracovať na zmeny,
  • Precíznosť,
  • Samostatnosť a spoľahlivosť,
  • Fyzická zdatnosť,
  • Zručnosť,
  • Aktívne udržiavať poriadok na pracovisku,
Požadované vzdelanie:
SŠ (maturita)
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • práca je priamo do kmeňového stavu,
  • mesačná mzda vždy načas a každoročné mzdové prehodnotenie,
  • 2x ročne mimoriadne odmeny
  • refferal bonus: možnosť privyrobiť si za odporučenie nových zamestnancov, výška získanej odmeny je v závislosti od obsadzovanej pracovnej pozície od 300€ do 500€ za jedného odporučeného zamestnanca, takže čím viac tvojich kamarátov zamestnáme, tým viac môžeš zbohatnúť,
  • jedáleň, stravovanie je zabezpečené v priestoroch spoločnosti už od 1,10€,
  • balíček 250€ na zamestnanca, ktorý si zamestnanec môže uplatniť na preplatenie zdravotnej starostlivosti, športových a kultúrnych aktivít, detský tábor, pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, alebo na preplatenie príspevku na cestovné..
  • záleží nám aj na psychickej pohode našich zamestnancov a preto prispievame na rekreačné pobyty v zmysle Zákonníka práce 275€,
  • poskytujeme príspevok na dôchodkové sporenie III. piliera,
  • niekoľkokrát do roka obdarovávame zamestnancov darčekmi v podobe našich sladkých produktov,
  • s nami máte viac času na rodinu, pretože víkendy sa u nás nepracujú,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • pri nástupe novým zamestnancom poskytneme všetky osobné ochranné pracovné prostriedky,
  • odmeny pri pracovných jubileách,
  • príspevok na ubytovanie do výšky max 9,50€/noc.

Výška odmeny

1400 - 1540€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.