Finančný analytik pre AR so taliančinou

Do finančného tímu hľadáme skúsených analytikov, konkrétne v oblasti spravovania pohľadávok a otázok týkajúcích sa platieb od našich obchodných partnerov. Ak hovoríte plynule španielsky a anglicky, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • Správa pohľadávok (zabezpečenie operácií týkajúcich sa monitorovania splatnosti a ich vymáhania)
  • Zabezpečovanie správnosti fakturácie
  • Efektívna spolupráca s inými oddeleniami
  • Budovanie vzťahov so zákazníkmi a inými zainteresovanými stranami
  • Diagnostika a následné zlepšovanie procesov v rámci chodu spoločnosti
Dátum uzávierky:26. 3. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Bratislava, Slovensko
Mesto výkonu:Bratislava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Požadované jazyky

JazykÚroveň
Anglický
B2
Italiano
B2

Iné požiadavky

  • Plynulá znalosť talianskeho jazyka - B2
  • Plynulá znalosť anglického jazyka - B2
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti pohľadávok, záväzkov, starostlivosti o zákazníkov alebo inej práci so zákazníkmi
  • Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického zamerania)
  • Dobrá znalosť práce v balíku MS office
  • Orientácia na detaily so silnými analytickými schopnosťami
Požadované vzdelanie:
Vyučený/á alebo VŠ
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • Dni dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- MultiSport karta
- Školenia a vzdelávacie programy

Výška odmeny

1700 - 2300€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.