Elektrikár v Bratislave!!

Pre nášho klienta v Bratislave hľadáme elektrikára so skúsenosťami v obore. Práca je vo výbornom kolektíve 4-5 kolegov.

Ponúkame:
  • základná mzda 1700-2000€ podľa skúseností
  • prémie 2.krát ročne

Náplň práce:
  • Vykonávanie činností údržby na objektoch spoločnosti
  • Diagnostika závad na objektov spoločnosti
  • Aktualizácia všetkých požiadaviek, úloh a objektov v systéme Cdesk
  • Príprava, montáž a demontáž testovacích vzoriek, vrtných nástrojov a budovy spoločnosti
  • Vykonávanie procesov testovacích zariadení
  • Poskytovanie technickej podpory počas testovacích procesov
  • Spolupráca na projektocj v v rámci oddelenia
  • Administratíva

Pracovná doba od Pondelka do Piatku cca od 7:00 do 15:30
Dátum uzávierky:28. 3. 2025
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Bratislava, Slovensko
Mesto výkonu:Bratislava
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Požadované jazyky

JazykÚroveň
Anglický
A1

Iné požiadavky

  • AJ na pokročilej úrovni- vedieť čítať schémy a zadania
  • skúsenosti na pozícii elektrikár, elektroúdržbár
  • vyhláška minimálne §22 PODMIENKA
  • zodpovednosť
Požadované vzdelanie:
Minimálne vzdelanie:

Ponuka benefitov

  • polročné prémie
  • stravná karta/finančný príspevok
  • flexibilný pracovný čas
  • parkovanie zadarmo pri firme
  • dni voľna navyše

Výška odmeny

1700 - 2000€ / mesiac
Odpovedať na ponuku môžete na novom portáli Pracuj.sk. Pokiaľ ste boli registrovaní na Praxuj.sk, váš účet bol bezpečne presunutý.